Blachodachówka PŁASKA

Blachodachówka PŁASKA radom
Opis produktu:

Prosta i szybka w montażu. Ekonomiczna – do koniecznego minimum ograniczona ilość odpadów. Bardzo bogata paleta zabezpieczeń antykorozyjnych (powłoki organiczne i metaliczne). Dzięki temu pokrycie dachowe wykonane z blachodachówki płaskiej może być projektowane na dziesięciolecia.

długość modułu: 320 mm
wysokość przetłoczenia: 30 mm
wysokość profilu: 3 mm
szerokość użytkowa: 1207 mm
szerokość całkowita: ~1245 mm
min. nachylenie połaci: 15o
akcesoria wkręty, uszczelki, kołnierze uszczelniające,
obróbki, farby zaprawkowe

Kolorystyka:

Zobacz również:

FIORD – blachodachówka panelowa

FIORD – blachodachówka panelowa

Wyrazisty kształt zachwyca zdecydowanym przetłoczeniem przypominającym skandynawski styl projektowania. Drobne przetłoczenia na wypłaszczeniach poprawiają sztywność panelu, dzięki czemu unikamy nieestetycznych pofalowań blachy.

REN – blachodachówka panelowa

REN – blachodachówka panelowa

Blachodachówka REN to pierwsza na rynku blachodachówka o pochylonym kształcie (przekrój poprzeczny). Kształt pokrycia zapewnia mniejszą skłonność do osadzania się zanieczyszczeń

Blachodachówka PŁASKA Plus

Blachodachówka PŁASKA Plus

Blachodachówka PŁASKA PLUS to odpowiedź na wciąż rosnący trend minimalistyczny. Zmodyfikowaliśmy blachodachówkę PŁASKĄ, usuwając delikatne przetłoczenie na powierzchni panelu.

LOARA panelowa

LOARA panelowa

Blachodachówka LOARA powstała poprzez dopracowanie kształtu pokrycia panelowego TUR. Blachodachówka jest symetryczna co ułatwia znacznie proces montażu.

Panel dachowy REGLE

Panel dachowy REGLE

Panele dachowe REGLE to pokrycie stanowiące odpowiedź na coraz popularniejszy trend budowania domów z bali, zajazdów i restauracji o charakterze regionalnym.

Blachodachówka panelowa MODUS

Blachodachówka panelowa MODUS

MODUS panelowa to blachodachówka docinana po krawędzi, dostępna jest w postaci dwumodułowych paneli. Idealnie sprawdzają się jako pokrycia dachów o skomplikowanej połaci, gwarantując  minimalną ilość odpadów.

Blachodachówka panelowa Szafir

Blachodachówka panelowa Szafir

Klasyczny kształt przypominający dachówki ceramiczne i niewątpliwe zalety blachodachówek stalowych to doskonałe połączenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, wprowadzamy nowy jego wariant w postaci Blachodachówki modułowej.